Thajské masáže BRNO
Objednávka dárkového poukazu

Osobní odběr v salonu.
Poštou na adresu (poštovné 47 ,- Kč):
Ulice, č.p.:
 
Název společnosti:
Ulice, č.p.:
IČ:
 

 ,- Kč
Nebo si zvolte typ a délku masáže:
Poznámka:
Do poznámky uveďte doplňující informace k poukazům. Např.: pokud nechcete Vánoční motiv, nebo uvedenou sumu rozdělit na dva poukazy, atd.
 
obchodními podmínkami

   

O našich partnerech

Oční optika DIAMOND OPTIC, kterou najdete v budově AZ Tower, se vyznačuje příjemným prostředím, pohodou a nejvyšší odborností.
Zastupujeme tyto značky brýlových obrub a slunečních brýlí: Porsche Design, Claudia Schiffer, Lindberg, Alain Mikli, Mykita, Jil Sander, Swarovski, Tom Ford, Adidas, Oakley, RayBan, Tag Heuer a další...
Jsme tým zkušených profesionálů s dlouholetou praxí. U nás najdete krásné a kvalitní dioptrické brýle. Sluneční a sportovní brýle s možností dioptrií. Provádíme aplikaci a prodej kontaktních čoček a roztoků ke kontaktním čočkám. Poskytujeme přesné měření zraku se zárukou spokojeného vidění, poradenství, osobní přístup a věrnostní program.
Budeme se na Vás těšit při výběru brýlí a šálku lahodné kávy...
více informací najdete na: www.diamondoptic.cz nebo www.facebook.com/diamond.optic/ nebo tel.: 511 188 811
Klienti Vojenské zdravotní pojišťovny (201) mohou uplatnit bonus 250Kč /rok.
Kolagen je bílkovina tvořená třemi proteinovými vlákny (trojspirála), která se skládá přibližně z 20 druhů aminokyselin a je základní bílkovinou všech pojivových tkání a představuje asi 25 % veškěré bílkovinové hmoty člověka. Inca Collagen je výživový doplněk s obsahem 100% čistého mořského Bio-Aktivního kolagenu bez přísad. Inca Collagen je výjimečný kolagen, který ovlivňuje buněčnou obnovu a regeneraci kolagenových vláken. Díky své stavbě zajišťuje pokožce, vlasům i nehtům optimální stupeň výživy. Od 25. roku života se obsah kolagenu v pokožce snižuje každoročně o 1,5 %, po 40. roku se netvoří už vůbec, proto je jeho doplňování potřebné a vhodné pro zachování zdravé a pružné pokožky bez vrásek. Bez jeho doplňování vznikají vrásky, celulitida, suchá pokožka, ztrácí se lesk nehtů a vlasů a začíná neodvratný proces stárnutí. Kolagen je mimo pokožku důležitou strukturální látkou kostí, kloubů, svalů, pojivého vaziva a šlach. Zakoupíte v provozovně Thajské masáže Brno za 1.260,-
Velmi dobře Vím, že každý z Vás je jedinečnou osobností a proto se snažím, aby jste se tak u mě i cítili. Pro každého z Vás mám nachystáno ošetření přesně "na míru". Pracuji z luxusní francouzskou kosmetikou značky Jean d'Estrées. Najdete mne na ul.Smetanova 30, v Brně u Lužáneckého parku. Před studiem, najdete 2 vyhrazená parkovací stání, pro příjemnější zaparkování. Pro více informací k cenám, navštivte mé webové stránky www.olgaokacova.cz, objednávky a více informací Vám ráda poskytnu telefonicky na t.775365436.
Těším se na Vás...Vaše Olga
Bon-Bon    
BonBon, je obchodní značka společnosti Kovandovi s.r.o, vlastnící malou továrnu na čokoládu, která vyrábí a prodává originální, ručně tvarovanou čokoládu, pralinky a speciality z nugátu a z marcipánu. Výroba pralinek BON BON je postavena zejména na proslavené šikovnosti českých rukou, s minimální pomocí strojů.Používáme jen ten nejlepší výrobní materiál: čokoláda je z Itálie, marcipán a kakao vozíme z Holandska, nugát nám dodává německá společnost a k tomu nakupujeme mnoho poctivých českých surovin: máslo, smetanu, rum, mandle, lískové a vlašské oříšky .....
"Podlehněte pokušení originálně ručně formované čokoládě a nechte unášet své smysly tím, nejlepším, co si můžete dopřát"
BP    
Uplatněte Vaše zaměstnanecké benefity u nás. Jsme smluvními partnery těchto společností Benefity plus a Benefity.cz.
ZPMV    
Po předložení platného dokladu totožnosti a dokladu pojišťovny ministerstva vnitra (211), získáte 10% slevu z naší nabídky masáží. Nevztahuje se na akční ceny.
Klub sdružuje kolem sedmdesáti dětí, jejichž tréninkovou a závodní činnost zajišťuje patnáctičlenný tým kvalifikovaných trenérek, rozhodčích, baletní mistryně a fyzioterapeutka. Klademe velký důraz nejen na sportovní výkonnost a trvalé zvyšování úrovně gymnastických dovedností našich svěřenkyň, ale také na jejich zdravý fyzický a psychický vývoj, co nejhladší skloubení sportovní činnosti a školních povinností, to vše v úzké spolupráci s jejich rodinami.
SODEXO    
přijíme poukázky Dárkový pass, Bonus pass, Relax pass, Flexi pass, Fokus pass a FLEXI PASS CARD.
Poukázky lze využít pouze na nákup služeb.
EDENRED    
Akceptujeme tyto poukázky Edenred Benefits, edenred Compliments, Edenred Benefits, edenred Benefits.
Poukázky lze využít pouze na nákup služeb.Objednejte si termín

Vyberte si termín, který vyhovuje právě Vám

Darujte odpočinek

Vaši přátelé si také zaslouží relax. Darujte dárkový poukaz.

Rychlý relax

Bez čekání, parkování ihned před vchodem, posezení s kávou a ručně dělané pralinky na cestu

Parkování před vchodemDvě vyhrazená parkovací místa pro zákazníky přímo před naším salonem.

Příjemné posezení v klidném prostředí.

Připravíme Vám kávu nebo můžete ochutnat naše ručně vyráběné čokoládové pralinky.

Platba kartou a Wi-fi připojení.
Prostory jsou klimatizovány.

Sledujte nás také na facebookufacebook.com/Thajské-masáže-BRNO


Otevítací doba

Po - Pá: 09:00 - 20:00
Sobota: Dle objednávky
Neděle: Zavřeno
   

Kde nás najdete

Smetanova 30, Brno

Naši partneři:   
Copyright 2016 © Thajskemasazebrno.cz | Všechna práva vyhrazena