Často kladené dotazy (FAQ)

Ano, máme před salonem dvě vyhrazená parkovací místa, která můžete během Vaší masáže využít. 

Nevadí. V naší oblasti (zóna B) je možné zaparkovat na 60min zdarma, po vložení Vaší SPZ do systému parkovacích automatů. 

Více: https://www.parkovanivbrne.cz/parkovani-navstevnici

Poukaz s vánoční tematikou je prodejný od 1. listopadu do 31. prosince a má platnost do 30.6. následujícího roku bez ohledu na datum zakoupení.

Ostatní poukazy zakoupené na našem studiu mají platnost vždy 120 dní od data zakoupení (vystavení) 

V případě dalších dotazů se obraťte na recepci studia.

Poukazy zakoupíte na recepci studia každý všední den od 9-20h.

Vybírat můžete z nabídky masáží, nebo lze na poukaz vložit kredit a obdarovaný se rozhodne sám. Poukazy zakoupíte i našem webu viz. náš obchod. Zakoupené poukazy online zasíláme poštou nebo elektronicky.

Ano, je možné si vybrat delší či jinou masáž něž je na původním poukaze, v případě, že vznikne doplatek, je třeba uhradit na místě hotově nebo kartou. V opačném případě lze zbytek využít na příští návštěvu nebo občerstvení v salónu.

Rezervaci doporučujeme udělat min. 7 ideálně 14 dní předem, v klasickém režimu.

Vůbec nic. Olejové masáže jsou prováděny ve spodním prádle, ručník i deka Vám je zapůjčena. Pokud jde o tradiční masáž, oblečení Vám zapůjčíme. Pokud by jste ale trvali na svém, prosím volte pohodlné oblečení. 

Ano, je to možné. Prosíme o tuto informaci předem (ideálně při objednání nebo předem v den masáže) abychom Vám vše nachystali a nemuseli jste se zdržovat. Dostavte se tak 15 min před termínem Vaší masáže. 

Ano, jen doporučujeme, aby jste o této informaci informovali recepci našeho studia, aby pro Vás vybrala vhodnou masérku, nebo ji informovala o intenzitě Vaší masáže předem. 

Termín masáže si můžete rezervovat telefonicky, mailem, na našich FB, instagramových, webových stránkách.
Pro rychlejší komunikaci využijte telefonní kontakt. 

Masáže nabízíme v délkách 30/40/60/90 a 120 minut v závislosti na tipu masáže. 

Tyto informace naleznete v každé kartě masáže zvlášť.

BenefitPlus, Benefity, Sodexo, Edenred, Multisport, ManukaMed, ZPMV.

Více o našich partnerech.

Ano, ale doporučujeme max. délku 120min. Pro více informací se domluvte s recepcí našeho studia, rádi Vám poradíme s výběrem.