Vaše radost je naší vášní!

Přijďte se přesvědčit na vlastní kůži!

Něco málo o nás

THAIMASSAGE+

Vážení, 

rádi bychom Vám představili náš salón thajských masáží a nabídli Vám naše služby. 

Salón se nachází přímo v centru Brna u Lužáneckého parku v ulici Smetanova 30. Pro Vaše pohodlí máme před salónem vyhrazena dvě parkovací místa. 

Nabízíme různé druhy masáží od relaxační aromatické masáže po tradiční thajskou masáž. Masáže provádí zkušené a certifikované masérky z Filipín, které mají dlouholetou praxi v provádění thajských masáží na Filipínách. V příjemném a tichém prostředí si můžete mimo jiné i odpočinout při dobré kávě a ochutnat ručně vyráběné exkluzivní čokoládové pralinky. 

Masáže lze také proplácet z různých fondů Vašeho zaměstnavatele prostřednictvím faktury, kterou Vám rádi na požádání vystavíme. Dále je u nás možno využít program Vašich benefitů od společností Benefity plus, nebo Benefity.cz, kde nás najdete pod „Thaimassage+“. V provozovně akceptujeme platbu i kartou. 

Náš salón je možno celý rezervovat pro různé firemní akce, nebo po dohodě dovézt masérky na různé teambuildingové akce. 

Masáže jsou také vhodným a vítaným dárkem pro jakoukoli příležitost. Pro tuto možnost máme k dispozici dárkové poukazy na konkrétní masáže, nebo kreditní dárkový poukaz, kde si obdarovaný sám vybírá konkrétní masáž. 

Více informací k cenám a nabídce naleznete buď na našich stránkách www.thajskemasazebrno.cz, nebo volejte přímo na recepci 608 433 468, kde Vám rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.
Provozní doba je od pondělí do pátku 9.00 – 20.00 hod, v sobotu dle objednávek. Po domluvě je možno provádět masáže i mimo tuto provozní dobu.  (při pronájmu celého salonu)

Těšíme se na Vás…

Vysoké hodnocení
Nabízíme služby v oblasti masáží a relaxu. Klademe důraz na vysokou kvalitu a příjemný zákaznický servis.
Příjemné posezení
U nás si můžete dopřát dobrou kávu, čaj, čokoládové pralinky a zpříjemnit si tak zbytek Vašeho dne.
Solárium
Nově nabízíme vertikální solárium, udržujte své opálení z dovolené nebo naopak se na dovolenou připravte!

Děkujeme našim partnerům! ツ